Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 942 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Nie ma to jak statek


The Suite Life on Deck



               Serial przedstawia przygody braci bliźniaków Zacka i Cody'ego Martinów na statku S.S. Tipton (którego kierownikiem jest pan Moseby, podobnie jak w hotelu Tipton), gdzie wraz z London Tipton i nową przyjaciółką, Bailey Pickett, uczą się w Liceum Siedmiu Mórz. Oprócz nauki pracują, poznają nowych rówieśników i sprawiają kłopoty...



 


Produkcja


               Pierwszy klaps serii pierwszej padł w kwietniu, a ostatni w październiku 2008. Serial jest kręcony w Hollywood Center Studios w Los Angeles. Do obsady należą, podobnie jak w Nie ma to jak hotel bracia Sprouse w rolach Zacka i Cody'ego oraz Brenda Song jako London i Phill Lewis jako pan Moseby. Sporadycznie pojawiają się Kim Rhodes jako mama bliźniaków i Ashley Tisdale jako Maddie. Do głównych bohaterów dołączyła też Bailey grana przez Debby Ryan. Pierwszy odcinek był dostępny na iTunes Store 9 września za darmo, jednak później cena wróciła do 1,99 dolara. Premiera telewizyjna odbyła się w brytyjskim Disney Channel 19 września. Premiera w amerykańskim Disney Channel 26 września zgromadziła 5,7 miliona widzów[1]. Producentami są, podobnie jak w Nie ma to jak hotel It's a Laugh Productions i Disney Channel Original Series oraz nowy producent - Danny Kallis Productions. W styczniu 2009 emisję serialu rozpoczął polski Disney Channel.


S.S. Tipton


              Należący do pana Tiptona i zarządzany przez pana Moseby'ego statek. Mieści się na nim Liceum Siedmiu Mórz. Uczniowie mieszkają w kajutach, dwójkami (wyjątek stanowi Zack - miał mieszkać z Bailey, ale gdy okazała się dziewczyną doszła do London, która uprzednio przekupiła współlokatorkę kosztownościami, by odeszła z Liceum). Statek zwiedził wiele miejsc - np. „Wyspę Papug", Grecję, Indie, Rzym i fikcyjne państwo Liechtenstamp. Co ciekawe, Zack i Cody nie weszli poraz pierwszy na pokład w 01 odcinku. Zrobili to już w Nie ma to jak hotel w 16 odcinku (Linia Tipton) trzeciej serii, podczas wakacji.

 

 


 

 

 

 

 

 



Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Kontakt

mateuszsolski@o2.pl

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl