Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 942 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

"Nie ma to jak hotel"


The Suite Life of Zack and Cody
           
            
             Amerykański serial familijno-komediowy nadawany przez telewizje Disney Channel. Głowne role graja oczywiście bracia Sprouse jako Zack(Dylan) i Cody (Cole) Martin. Serial na amerykańskich ekranach pierwszy raz ukazal się 18 marca 2005 r., w Polsce dopiero 2 grudnia 2006 r. Od 17 Grudnia 2007 r. „Nie ma to jak Hotel" miał zostac opatrzony dabbingiem, lecz chyba Disney Channel Polska stwierdzolo ze jest to zly pomys i wrocili na poprzdnie emisje programu z lektorem. Zobaczymy co dalej...


Krótko o Treści

             


           

            Zack i Cody mieszkają w bostońskim hotelu Tipton wraz ze swoją mamą - hotelową piosenkarką. Chłopcy są dość zwariowani i nie stronią od żartów i wygłupów, przyprawiając nie raz właściciela hotelu o zawroty głowy. Oprócz bliźniaków serial opowiada również o jednej z pracownic - Maddie, która "przyjażni" się z córką właściciela hotelu, rozkapryszoną - London, której rola jest wspaniałą parodią innej dziedziczki hotelowej.


Bohaterowie

 Cody Martin
Młodszy brat bliźniak Zacka. W przeciwieństwie do Zacka lubi się uczyć. Pupilek mamy. Uważa się za lepszego od brata w nauce, ale gorszego w innych sprawach. m.in. grach i kontaktach z dziewczynami. Często, ale nie zawsze ma pecha. Irytuje go niesprawiedliwość, denerwuje się kiedy Zackowi uchodzi coś "na sucho".

 

Zack Martin
Starszy brat bliźniak Cody'ego. Nie lubi szkoły, jest często niegrzeczny i wciąż denerwuje pana Moseby'ego - menedżera hotelu Tipton. Jest sprytny i pomysłowy. Jest śmielszy od brata i częściej podrywa dziewczyny.Zakochany w Maddie.


Carey Martin
Pracuje w hotelu jako piosenkarka kabaretowa, wraz z synami Zackiem i Codym mieszka w jednym z hotelowych pokoi. Jest rozwiedziona. Jej pupilkiem jest Cody. Stara się być dobrą matką, doradzać. Jest wyrozumiała.


Arwin Hawskhauser
Naprawia rzeczy w hotelu. Czasami także robi różne wynalazki, które rzadko działają poprawnie, chętnie udostępnia swoje wynalazki bliźniakom. Kocha się w pani Martin. Gdy w jednym odcinku pocałowała go zemdlał. Był kiedyś mistrzem kręgli. Jest zwariowany i nierozgarnięty.


London Tipton
Bogata nastolatka, córka pana Tiptona, dziedziczka hotelu Tipton. Przyjaciółka Maddie. Jest rozpieszczoną zakupoholiczką. Mieszka w hotelu, w apartamencie. Ma suczkę Ivanę, do której jest bardzo przywiązana. Jest słodka, próżna i niezbyt inteligentna.


Maddie Fitzpatrick
Pracownica sklepiku w hotelu Tipton. Pochodzi z uboższej rodziny. Przyjaciółka London. Jej przyjacielem jest ratownik Lance. Piękna dziewczyna, w której kocha się Zack, a czasami i ona się w nim podkochuje. Bardzo często nosi zakupy London.


Marion Moseby
Kierownik hotelu Tipton w Bostonie. Nie przepada za Zackiem i Codym. Ma brata Spencera. Jak sie dowiadujemy w jednym z odcinków, zna London od dziecka, on uczył ją chodzić, jeździć na rowerze. Jest pracoholikiem, lubi ład i porządek, dlatego tak bardzo irytują go bliźniaki, którzy w jednej chwili potrafią wszystko wywrócić do góry nogami. Kiedy trzeba okazuje sie że jest bardzo wrażliwy.Jest bardzo przywiązany do hotelu dowiadujemy się tego w odcinku gdy przestaje byś szefem hotelu i zastępuje go ktoś inny.


Paolo
Jest szefem kuchni. W pewnym odcinku rzuca pracę i wtedy Cody staje się kucharzem.


Esteban Ramirez
Jego pełne nazwisko to Esteban Julio Ricardo Montoya de la Roza Ramirez. Jest boyem hotelowym. Często nosi zakupy London Tipton. Lubi bliźniaków Ma swojego kurczaka którego przebiera w strój boja hotelowego. Straszna z niego ciamajda ale jest sympatyczny. Nie umie dochowywać tajemnic.


Ciekawostki


- W odcinku, kiedy chłopcy ratowali park, Arwin spadł na włóczkę w kolorze żółtym, lecz kiedy było zbliżenie, jej kolor był beżowy. Później znów zmieniła kolor na żółty.
- W odcinku "The Suite Smell of Excess" na końcu pokazują hotel gdy jest jasno, a chwilę później gdy Zack i Cody poszli do swojego pokoju za oknem było widać noc.


 
Podziel się
oceń
0
0

komentarze (4) | dodaj komentarz

Kontakt

mateuszsolski@o2.pl

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl