Bloog Wirtualna Polska
Są 1 278 942 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Biografia 


 

 

 


Wczesne dzieciństwo

       

        Dylan i Cole urodzili się w Arezzo we Włoszech, są dziećmi Matthew Sprouse i Melanie Wright, którzy w tym czasie uczyli języka angielskiego w szkole we Włoszech. Dylan dostał imię po poecie Dylanie Thomas'ie, jest 15 minut starszy od Cole, który dostał imię po artyście jazz'owym i pianiście Nat King Cole. Po czterech miesiącach od urodzenia cała rodzina wróciła z powrotem do USA, zamieszkali w Long Beach w Californii. Ich rodzice rozwiedli się w 1997 roku.Kariera aktorska

      


        Propozycja aktorska wypłynęła od ich babci, Jonine Booth Wright, która była nauczycielką dramatyczną i aktorką. Bracia zaczęli grać w wieku 6 miesięcy. Ponieważ byli tacy sami to grali takie same role. W 1993 roku dostali role w produkcji ABC, serialu „Grace under Fire”, grali tam jedną postać, Patricka Kelly.

        W 1999 roku, dostali rolę w filmie Big Daddy, w którym grał Adam Sandler; grali tam adoptowanego chłopca. Później dostali rolę w trillerze „The Astronaut's Wife”. W 2000 roku, zagrali w kilku odcinakach takich produkcji jak: „The Nightmare Room i That '70s Show” oraz w produkcji telewizji „MADtv: Season Four (1998-1999)”. Zagrali również w tym samy roku w filmie „The Master of Disguise” i podłożyli głos w filmie animowanym „Eight Crazy Nights”. W 2001 roku Cole zagrał w kilku odcinkach popularnego serialu, „Friends (Przyjaciele)”, grał tam syna Rossa Geller'a, Bena.

        Między rokiem 2002 a 2003, grali w filmach „I saw Mommy Kissing Santa Claus” i „Just for Kicks”. W 2004 roku bracia grają jedną rolę Jeremiaha w filmie The Heart Is Deceitful Above All Things. W 2006 roku biorą udział w filmie The Prince and the Pauper, film ukaże się w Listopadzie lub w Grudniu. Później grali w produkcji Disney'a „The Suite Life of Zack & Cody”, grali tam dwóch identycznych bliźniaków, Zacka i Cody'iego Martina. Serial zadebiutował w 2005 roku. Następnie biorą udział w nagraniu piosenki „A Dream is a Wish Your Heart Makes”, razem z innymi gwiazdami Disney'a m.in. Raven-Symone, Alyson Michalka, Ashley Tisdale. W 2006 roku biorą udział w Disney Channel Games (u nas znane jako Igrzyska Disney Chanel). Od 2008 roku grają w serialu „The Suite Life on Deck

 


Sprouse Bros

       

        We wrześniu 2005 roku bracia podpisali umowę z firmą Dualstar Entertainment, i stworzyli własną firmę pod nazwą Sprouse Bros, obejmuje ona m.in.: ubrania, filmy DVD, płyty CD, gażdżety sportowe i gry video, dzwonki do telefonów. Firma Dualstar wraz ze swoim partnerem Leisure Publishing LLC stworzyła magazyn dla młodzieży pod nazwą „Sprouse Bros Code”, pierwszy egzemplarz ukazał się w sklepach 18 lipca 2006 roku.

 

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Kontakt

mateuszsolski@o2.pl

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Wiadomości

Bloog.pl